MongoDB (3.1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: %time ago
kn: %time ಗಳ ಮೊದಲು

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
