MongoDB (3.1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Core
sk: Jadro

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: %time ago
sk: pred %time

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: About
sk: Informácie o

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sk: Na vyhľadanie jedného z dvoch slov použite <strong>OR</strong>. Napr. <strong>mačka OR pes</strong>.

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť hierarchiu vo roletovom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc
