MongoDB (3.1.2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Depth
ca: Profunditat

en: Core
ca: Nucli

en: Host
ca: Servidor

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: %time ago
ca: fa %time

en: Not available
ca: No disponible

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: About
ca: Detalls

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Is one of
ca: És un de

en: No user
ca: Sense usuari

en: Check for new comments as well
ca: Comprova igualment si hi ha comentaris nous

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ca: Seleccioneu els termes de vocabulari per mostrar a les opcions regulars.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: %time hence
ca: d'aquí a %time

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.

en: Port number
ca: Número de port

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".
