MongoDB (3.1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: No user
gu: કોઈ વપરાશકર્તા નથી
