MongoDB (3.1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Depth
lt: Gylis

en: Core
lt: Branduolys

en: Host
lt: Serveris

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Port number
lt: Port numeris
