MongoDB (3.1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Depth
lv: Dziļums

en: Core
lv: Kodols

en: Host
lv: Serveris

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: About
lv: Par

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus
