MongoDB (3.1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Depth
jv: Jerone

en: Core
jv: Inti

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: About
jv: Ngenani

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
jv: Nggoléki kanggo rong tetembungan sing béda nganggo huruf gédhé <strong>OR</strong>. Contoné, <strong>kucing OR segawon</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
