MongoDB (3.1.4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Depth
pl: Głębokość

en: Core
pl: Rdzeń

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: %time ago
pl: %time temu

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: About
pl: O stronie

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Is one of
pl: Jeden z

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: Check for new comments as well
pl: Sprawdzaj również dla nowych komentarzy

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
pl: Operator <strong>OR</strong> (pisany wielkimi literami) umożliwia wyszukanie jednego lub drugiego z rozdzielonych nim słów. Przykład: <strong>koty OR psy</strong>.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
pl: Wybierz, który ze słowników ma wyświetlać terminy.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Show hierarchy in dropdown
pl: Drzewko wewnątrz listy rozwijanej

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: %time hence
pl: %time od

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.

en: Port number
pl: Numer portu

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pl[0]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[1]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaki, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[2]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaków, znaki interpunkcyjne są ignorowane.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
pl: Pozostaw puste aby wybrać wszystkie. W przeciwnym wypadku, zamiast pozycji "Dowolny", domyślnym terminem będzie pierwszy wybrany.
