MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: The title of the block as shown to the user.
eu: Erabiltzaileari erakutsiko zaion blokearen izenburua.

en: Content types
eu: Eduki motak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: none
eu: bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Block
eu: Blokea

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: configure
eu: konfiguratu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Function
eu: Funtzioa

en: Source
eu: Iturburua

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: Save blocks
eu: Gorde blokeak

en: The block settings have been updated.
eu: Blokeen ezarpenak eguneratu dira.

en: '%name' block
eu: '%name' blokea

en: Save block
eu: Gorde blokea

en: The block configuration has been saved.
eu: Blokearen konfigurazioa gorde da.

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.

en: Block body
eu: Blokearen testua

en: The content of the block as shown to the user.
eu: Erabiltzaileari erakutsiko zaion blokearen testua.

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eu: Bloke hauetan egindako aldaketak ez dira gordeko <em>Blokeak gorde</em> botoia sakatu arte.

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Controlling visibility
eu: ikusgaitasuna kontrolatzen

en: Cache blocks
eu: Blokeen cache-a

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Clear log messages
eu: Log mezuak ezabatu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
eu: Eragiketa honek behin betiko ezabatuko ditu log mezuak datu-basetik.

en: Database log cleared.
eu: Datu basearen log-a ezabatu da.

en: Show block for specific content types
eu: Erakutzi blokeak eduki mota espezifikoetan
