MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (80 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: The title of the block as shown to the user.
fa: عنوان بلوک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: none
fa: هیچ

en: View
fa: مشاهده

en: Region
fa: ناحیه

en: Event
fa: رویداد

en: ID
fa: شناسه

en: Paths
fa: مسیرها

en: User
fa: کاربر

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Count
fa: شمارش

en: configure
fa: پیکربندی

en: Line
fa: خط

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Function
fa: تابع

en: Source
fa: منبع

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید ؟

en: The block %name has been removed.
fa: بلوک %name حذف شد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Delete block
fa: حذف بلوک

en: Save blocks
fa: ذخیره بلوک‌ها

en: The block settings have been updated.
fa: تنظیمات بلوک به‌روز شد.

en: '%name' block
fa: بلوک '%name'

en: Save block
fa: ذخیره‌ی بلوک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی بلوک ذخیره شد.

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Block body
fa: بدنه بلوک

en: The content of the block as shown to the user.
fa: محتوای بلوک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: About
fa: درباره

en: Sequence
fa: دنباله

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Filter log messages
fa: فیلتر گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن فیلتر اعمال شود را انتخاب کنید.

en: No blocks in this region
fa: هیچ بلوکی در این ناحیه نیست

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
fa: تا زمانیکه برروی <em>ذخیره بلوک‌ها</em> کلیک نکنید تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Ensure that each block description is unique.
fa: مطمئن شوید که توصیف هر بلوک منحصر به فرد است.

en: Positioning content
fa: تعیین موقعیت محتوا

en: Controlling visibility
fa: کنترل قابلیت دید

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
fa: خلاصه‌ای از توصیف بلوک. که در <a href="@overview">صفحه مدیریت بلوک‌ها</a> استفاده می‌شود.

en: Cache blocks
fa: ذخیره بلوک‌ها در حافظه موقت

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
fa: ذخیره بلوک‌ها در حافظه موقت به علت فعال‌سازی ماژول‌های تعیین‌کننده محدودیت‌های دسترسی به محتوا، غیرفعال شده است.

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: The block cannot be placed in this region.
fa: بلوک نمی‌تواند در این ناحیه قرار داده شود.

en: Clear log messages
fa: پاک نمودن گزارش‌ها

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fa: این عمل پیفام‌های گزارش را برای همیشه از پایگاه‌داده حذف خواهد کرد.

en: Database log cleared.
fa: گزارشات پایگاه داده پاک شدند.

en: Show block for specific content types
fa: نمایش بلوک برای انواع محتوای خاص

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
fa: این بلوک را فقط در صفحاتی نشان بده که محتوای نوع داده شده را نمایش می‌دهند. اگر نوعی را انتخاب نکنید محدودیتی برای نوع خاصی قرار داده نخواهد شد.

en: No information
fa: اطلاعاتی وجود ندارد
