MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Block title
gl: Título do bloque

en: The title of the block as shown to the user.
gl: O título do bloque como se mostra a/ao usuario/a.

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: none
gl: ningún

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Event
gl: Evento

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: configure
gl: configurar

en: Line
gl: Liña

en: Referrer
gl: Referente

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Function
gl: Función

en: Source
gl: Orixe

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: The block %name has been removed.
gl: Quitouse o bloque %name.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Blocks
gl: Bloques

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Save blocks
gl: Gardar os bloques

en: The block settings have been updated.
gl: Actualizouse a configuración do bloque.

en: '%name' block
gl: bloque '%name'

en: Save block
gl: Gardar o bloque

en: The block configuration has been saved.
gl: Gardouse a configuración do bloque.

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Block body
gl: Corpo do bloque

en: The content of the block as shown to the user.
gl: O contido do bloque como se mostra ao/a usuario/a.

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: About
gl: Información

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Uses
gl: Usos

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
gl: O cambios a estos bloques non se gardarán ate que se prema o botón <em>Gardar bloques</em>.

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: Positioning content
gl: Posicionando contido

en: Controlling visibility
gl: Controlando a visibilidade

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.

en: Cache blocks
gl: Caché de bloques

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
gl: A caché de bloques está inactiva porque ten activados módulos que definen restricións de acceso ó contido.

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: The block cannot be placed in this region.
gl: O bloque non pode ser colocado nesta rexión.

en: Clear log messages
gl: Borrar as mensaxes do rexistro

en: This will permanently remove the log messages from the database.
gl: Isto ha eliminar permanentemente as mensaxes do rexistro da base de datos.

en: Database log cleared.
gl: Rexistro de base de datos borrado.

en: Show block for specific content types
gl: Mostrar bloques para tipos de contido específicos

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
gl: Mostrar este bloque só nas páxinas que mostran contido de tipos concretos. Se non ha seleccionado tipos de contido, non habrá limitacións por tipo específico de contido.

en: No information
gl: No hai información

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
gl: Está seguro que desexa eliminar os rexistros recentes?
