MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Weight
ky: Салмагы

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
