MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
