MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai.

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: none
lt: joks

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Event
lt: Įvykis

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Line
lt: Eilutė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Latest
lt: Data

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Source
lt: Šaltinis

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: Positioning content
lt: Turinio pozicijos

en: Controlling visibility
lt: Kontroliuoti matomumą

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Cache blocks
lt: Blokų talpykla

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
lt: Blokų kešavimas neaktyvus nes jūs įjungėte modulius nustatančius turinio priėjimą.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: This will permanently remove the log messages from the database.
lt: Tai visam laikui pašalins žurnalo įrašus iš duomenų bazės.

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.

en: Show block for specific content types
lt: Rodyti bloką tam tikriems turinio tipams

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
lt: Rodyti šį bloką tik tuose puslapiuose kuriuose yra turinys pateikti turinio tipo. Jei nieko nepažymėsite šie ribojimai nebus taikomi.
