MongoDB (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Changed
sr: Промењен

en: Block description
sr: Опис блока

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Sequence
sr: Секвенца
