MongoDB (8.x-2.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Type
mn: Янзы

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Message
mn: Чагаа

en: View
mn: Көөрү

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Page not found
mn: Арын дилевээн
