Monit Drupal Connector (1.0.2-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Project not secure
eu: Proiektua ez da segurua

en: Project revoked
eu: Proiektua errebokatuta

en: Project not supported
eu: Proiektua ez bateragarria

en: No available releases found
eu: Ez da bertsio eskuragarririk aurkitu

en: Release revoked
eu: Argitalpena errebokatuta

en: Release not supported
eu: Bertsioa ez da beteragarria

en: Invalid info
eu: Informazio baliogabea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Unknown release date
eu: Bertsio data ezezaguna
