Monit Drupal Connector (1.0.4-alpha2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Token
ro: Simbol

en: Project not secure
ro: Proiectul nu este sigur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost etichetat ca fiind nesigur de către echipa de securitate Drupal şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Este foarte recomandat să dezactivați tot ce este inclus în acest proiect!

en: Project revoked
ro: Proiect revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost revocat şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect sau actualizați!

en: Project not supported
ro: Proiectul nu este suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect nu mai este susținut şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect  sau actualizați!

en: No available releases found
ro: Nu s-au găsit versiuni disponibile

en: Release revoked
ro: Lansare revocată

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată în prezent a fost revocată şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Release not supported
ro: Versiune nesuportată

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată momentan nu mai are suport şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Invalid info
ro: Informații invalide

en: About
ro: Despre

en: Unknown release date
ro: Dată lansare necunoscută

en: Failed to get available update data.
ro: Nu a reușit să obțină date de actualizare disponibile.

en: No available update data
ro: Nu există date actualizate disponibile
