Monitoring (8.x-1.13) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: MB
ne: एम बी

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
