Monitoring (8.x-1.14) - en to tr translation catalogue (109 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Article
tr: Makale

en: Enabled
tr: Etkin

en: Currency
tr: Para birimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Core
tr: Çekirdek

en: View
tr: Görüntüle

en: History
tr: Geçmiş

en: Path
tr: Yol

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Display
tr: Gösterim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: States
tr: Durumlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Update status
tr: Güncellik kontrol

en: Roles
tr: Roller

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Last access
tr: Son erişim

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Desc
tr: Azalan

en: Directory
tr: Dizin

en: Table
tr: Tablo

en: Verbose
tr: Detaylı

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Operator
tr: İşletmen

en: Threshold
tr: Eşik

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: seconds
tr: saniye

en: Key
tr: Anahtar

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Result
tr: Sonuç

en: Query
tr: Sorgu

en: Info
tr: Bilgi

en: Track
tr: Takip

en: Changed
tr: Değişti

en: Interval
tr: Aralık

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Excluded
tr: Hariç

en: Ok
tr: Tamam

en: Apply
tr: Uygula

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Usage
tr: Kullanım

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Output
tr: Çıktı

en: Timestamp field
tr: Zaman damgası alanı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Custom label
tr: Özel etiket

en: New users
tr: Yeni kullanıcı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Maintenance mode
tr: Bakım modu

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Last accessed
tr: Son erişim

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
tr: %derivative_path adresindeki türevsel resim oluşturulmak istenirken, %source_image_path adresindeki kaynak resim bulunamadı.

en: Log entries
tr: Günlük girdileri

en: Default comments
tr: Varsayılan yorumlar

en: Allows commenting on content
tr: İçeriğe yorum yapılabilmesini sağlar

en: Twig debug mode
tr: Twig hata ayıklama modu
