Monitoring (8.x-1.19) - en to lv translation catalogue (94 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Article
lv: Raksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Core
lv: Kodols

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: never
lv: nekad

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Directory
lv: Direktorija

en: Table
lv: Tabula

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Result
lv: Rezultāts

en: Query
lv: Vaicājums

en: Track
lv: Sekošana

en: Changed
lv: Labots

en: Interval
lv: Intervāls

en: Ok
lv: Labi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Usage
lv: Izmantošana

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam
