Monitoring (8.x-1.21) - en to ms translation catalogue (55 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Article
ms: Artikel

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Test
ms: Ujian

en: Logs
ms: Log-log

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: History
ms: Sejarah

en: Path
ms: Laluan

en: Filename
ms: Nama fail

en: Display
ms: Paparan

en: never
ms: tidak pernah

en: path
ms: laluan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Update status
ms: Status kemaskini

en: Roles
ms: Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Severity
ms: Keterukan

en: Average
ms: Purata

en: Count
ms: Bilangan

en: Warning
ms: Amaran

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Details
ms: Butiran

en: Table
ms: Jadual

en: seconds
ms: saat

en: Key
ms: Kunci

en: Track
ms: Jejak

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: - All -
ms: - Semua -

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ms: Guna <em>artikel</em> untuk kandungan sensitif terhadap waktu seperti berita, siaran-siaran akhbar atau kiriman blog.
