Monitoring (8.x-1.21) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: never
sr: никада

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Ignore
sr: Игнориши

en: seconds
sr: секунди

en: Changed
sr: Промењен

en: MB
sr: МБ

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја
