Monitoring (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Verbose
bo: རྒྱས་བཤད

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Maintenance mode
bo: ཉམས་གསོའི་རྣམ་པ

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
bo: %derivative_path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་པའི་སྐབས་པར་རིས་ཀྱི་ཁུངས་%source_image_path་མ་རྙེད།
