Monitoring (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (84 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Article
cs: Článek

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Display
cs: Zobrazit

en: never
cs: nikdy

en: No changes were made.
cs: Nebyly provedeny žádné změny.

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Warning
cs: Varování

en: Details
cs: Detaily

en: Directory
cs: Adresář

en: Table
cs: Tabulka

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Threshold
cs: Práh

en: seconds
cs: sekund

en: Key
cs: Klíč

en: Query
cs: Dotaz

en: Track
cs: Sledovat

en: Changed
cs: Změněno

en: Percentage
cs: Procenta

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Usage
cs: Použití

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Module name
cs: Název modulu

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Timestamp field
cs: Pole s časovým razítkem

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Maintenance mode
cs: Režim údržby

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Field key
cs: Klíč pole

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu
