Monitoring (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (92 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Article
nl: Artikel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergeven

en: never
nl: nooit

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Update status
nl: Update Status

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OK
nl: Ok

en: Directory
nl: Map

en: Table
nl: Tabel

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Ignore
nl: Negeren

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: seconds
nl: seconden

en: Key
nl: Sleutel

en: Result
nl: Resultaat

en: Track
nl: Opvolgen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Usage
nl: Gebruik

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Command
nl: Commando

en: Output
nl: Uitvoer

en: Memory
nl: Geheugen

en: View logs
nl: Bekijk logs

en: Queues
nl: Wachtrijen

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: - All -
nl: - Alle -

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Select view
nl: Overzicht selecteren

en: New users
nl: Nieuwe gebruikers

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Field key
nl: Veldsleutel

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Last accessed
nl: Laatste toegang

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
nl: Bronafbeelding in %source_image_path niet gevonden tijdens het genereren van een afgeleide afbeelding in %derivative_path

en: Log entries
nl: Logberichten

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Exclude list
nl: Lijst met uitsluitingen

en: Integrations
nl: Integraties

en: Sensor value
nl: Sensorwaarde

en: Twig debug mode
nl: Twig-debug mode
