Monitoring (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (52 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: never
hy: երբեք

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Info
hy: Ինֆո

en: MB
hy: ՄԲ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
