Monitoring (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (102 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Article
pl: Artykuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: never
pl: nigdy

en: No changes were made.
pl: Nie dokonano żadnych zmian.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Conditions
pl: Warunki

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Details
pl: Szczegóły

en: Directory
pl: Katalog

en: Table
pl: Tabela

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Threshold
pl: Próg

en: seconds
pl: sekundy

en: Key
pl: Klucz

en: Result
pl: Wynik

en: Query
pl: Zapytanie

en: Info
pl: Informacja

en: Track
pl: Historia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Interval
pl: Interwał

en: Percentage
pl: Procenty

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Server
pl: Serwer

en: Usage
pl: Użycie

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Memory
pl: Pamięć

en: Queues
pl: Kolejki

en: Timestamp field
pl: Pole znacznika czasu

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Emergency
pl: Awaria

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Select view
pl: Wybierz widok

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: New Comments
pl: Nowe komentarze

en: Maintenance mode
pl: Przerwa techniczna

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Field key
pl: Klucz pola

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu

en: Last accessed
pl: Ostatnio użyte

en: Size (MB)
pl: Rozmiar (MB)

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
pl: Nie znaleziono obrazu źródłowego w lokalizacji %source_image_path przez co nie udało się utworzyć obrazu wynikowego w lokalizacji %derivative_path.

en: Log entries
pl: Wpisy do dziennika

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość
