Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Configured
da: Konfigureret
