Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
es: Configuración

en: Features
es: Características

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Configured
es: Configurado
