Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: OK
gl: Aceptar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Configured
gl: Configurado
