Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: OK
hr: U redu

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
