Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: OK
lt: Gerai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
