Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Configured
lv: Konfigurēts
