Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: OK
tr: Tamam

en: Job not found
tr: İş bulunamadı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
