Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: OK
uk: Гаразд

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Configured
uk: Налаштовано
