Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
