Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
