Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Configured
de: Konfiguriert

en: Monitoring
de: Überwachung
