Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: OK
eu: Ados

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
