Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: OK
fa: موافقت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
