Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
