Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Configured
fr: Configuré
