Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Configured
hu: Konfigurált
