Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Not configured
it: Non configurato

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
