Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
