Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Enable cache
nl: Cache inschakelen
