Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Monitoring
ru: Монитор
