Monitoring Endpoint (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
