Monitoring Endpoint (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: OK
el: ΟΚ

en: Job not found
el: Η εργασία δε βρέθηκε

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
